Case studies

Od początku istnienia agencji interaktywnej Eve Group zrealizowaliśmy ponad 100 projektów. Podczas współpracy z każdym klientem, niezależenie od tego, czy jest to kreacja kompleksowa, czy kampania reklamowa wkładamy w nią 100% naszego zaangażowania i staramy się zaplanowac ją tak, aby efekty były bardzo szybko widoczne oraz długotrwałe. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie oraz holistycznie co sprawia, że nasze kampanie są skuteczne, a realizacje unikatowe.

Klient: ASPEL S.A. z siedzibą w Zabierzowie to polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się od 1986 roku w produkcji elektronicznej aparatury medycznej.

Cel: Kompleksowa budowa nowego wizerunku
w internecie dla jednego z największych producentów aparatury medycznej w Polsce.

zobacz więcej:

Klient: Telemedycyna Polska S.A. działa na rynku usług telemedycznych obejmując obszar całej Polski. Specjalizuje się w całodobowej opiece kardiologicznej za pośrednictwem telefonu lub internetu z dowolnego miejsca, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Cel: Zaprojektowanie i zrealizowanie innowacyjnej aplikacji medycznej umożliwiającej przeprowadzenie wstępnej diagnozy przed badaniem pacjenta.

zobacz więcej:

Klient: Polski Związek Piłki Nożnej.

Cel: Stworzenie nowego serwisu www dla Polskiego Związku Piłki Nożnej w oparciu 
o najnowsze standardy wraz z budową aplikacji pozwalającej na wyświetlanie informacji zawartych w systemie Extranet.

zobacz więcej: